• Banner2016
Tuesday, 06 February 2018 11:22

O/14 Span Foto's

O14A RugbyO14A Rugby

 

 

 

O14B RugbyO14B Rugby

Tuesday, 06 February 2018 11:20

O/15 Span Foto's

O15A RugbyO15A Rugby

 

 

 

O15B RugbyO15B Rugby

Tuesday, 06 February 2018 11:17

O/16 Span Foto's

O16A RugbyO16A Rugby

 

 

 

 

O16B RugbyO16B Rugby

Friday, 27 October 2017 02:54

Rugby Koördineerder en Span Afrigters 2018

 

Koordineerder - M Olivier

1stes D. Human
  K Strumpher
  R Taljaardt
  T Nel
2des A Els
3des W Boshoff
4des M Kleingeld
5des N Strydom
16A A van Tonder
16B R van der Merwe
16C   
15A A Strumpher
15B Z Kemp
15C F Anker
14A W Kapp
  R Olbe
14B D Terblanche
14C C Barnardo
   
   
Friday, 27 October 2017 02:40

Rugby Bepalings Vir 2018

Rugbybepalings2018

Wednesday, 22 March 2017 04:13

0/19 Span Foto's

1ste Rugby Span1ste Rugby Span

 

 

2de Rugby Span2de Rugby Span

 

 

 

3de Rugby Span3de Rugby Span

 

 

 

4de Rugby Span4de Rugby Span

 

 

 

 

Thursday, 16 March 2017 05:12

Koördineerder en Span Afrigters

Koördineerder:  Mnr. D. Human

Span

Afrigter

1ste

D. Human / N. Strydom / W. Kapp

2de

M. Kleingeld

3de

A. Els

4de

T. Nel / Z. Sirkhotte

5de

F. Anker

16A

A. Strümpher

16B

Z. Kemp

16C

R. Olbe

15A

A. van Tonder

15B

R. v.d. Merwe

15C

C. Barnardo

14A

W. Boshoff

14B

R. Taljaardt

14C

D. Terblanche

Thursday, 16 March 2017 04:56

Rugby Bepalings Vir 2017

Vasgestelde wedstryde / toernooie / byeenkomste die kwartaal / jaar

Opponent / toernooi / byeenkoms

Datum

Plek

Argentynse Toerspan (1ste & 2de)

07/03

Tuis

Grens Toernooi (14A, 15A, 16A, 1ste)

10-11/03

Weg

Despatch Fees (14A&B, 15A&B, 16A&B, 3de, 2de, 1ste)

24-25/03

Weg

Noord/Suid Toernooi (Al die A-spanne & 1stes)

31/03-05/04

Worcester

HS Framesby

22/04

Tuis

Grey Festival (14A, 15A, 16A, 1ste)

27-29/04

Weg

HS Brandwag

06/05

Weg

HS Otto du Plessis (junior spanne)

09/05

Weg

HS Otto du Plessis (senior spanne)

10/05

Weg

HS Punt

13/05

Mosselbaai

Meyer Sauermann (OP proewe) / HS Linkside

20/05

Weg

HS Pearson

27/05

Weg

HS Oudtshoorn

03/06

Weg

HS Grey

24/06

Weg

HS Port Rex

29/07

Weg

Sir Thomas Richard School (UK) (1ste en 2de spanne)

31/07

Tuis

HS Nico Malan

05/08

Tuis

HS Marlow

12/08

Tuis

HTS Drostdy (Worcester)

19/08

Weg

Dorp vs Koshuis

23/08

Tuis

Thursday, 16 March 2017 04:44

Rugby

KOöRDINEERDER:  Mnr. D. Human

Span

Afrigter

1ste

D. Human / N. Strydom / W. Kapp

2de

M. Kleingeld

3de

A. Els

4de

T. Nel / Z. Sirkhotte

5de

F. Anker

16A

A. Strümpher

16B

Z. Kemp

16C

R. Olbe

15A

A. van Tonder

15B

R. v.d. Merwe

15C

C. Barnardo

14A

W. Boshoff

14B

R. Taljaardt

14C

D. Terblanche

 

 

OEFENTYE

Span

Dag

Tyd

Plek

1ste

Maandae

14:30-16:00

A-veld

 

Dinsdae

14:30-16:00

A-veld

 

Donderdae

14:30-16:00

A-veld

2de

Maandae

14:30-16:00

A-veld

 

Dinsdae

14:30-16:00

A-veld

 

Donderdae

14:30-16:00

A-veld

3de

Dinsdae

14:30-15:30

B-veld

 

Donderdae

15:30-16:30

B-veld

4de

Dinsdae

15:30-15:30

B-veld

 

Donderdae

15:30-16:30

B-veld

5de

Dinsdae

15:30-16:30

B-veld

 

Donderdae

14:30-15:30

B-veld

16A

Dinsdae

14:30-15:30

C-veld

 

Woensdae

14:30-15:30

C-veld

 

Donderdae

15:30-16:30

C-veld

16B

Dinsdae

14:30-15:30

C-veld

 

Woensdae

14:30-15:30

C-veld

 

Donderdae

15:30-16:30

C-veld

16C

Dinsdae

15:30-16:30

C-veld

 

Donderdae

14:30-15:30

C-veld

15A

Maandae

14:30-15:30

B-veld

 

Woensdae

15:30-16:30

B-veld

15B

Maandae

14:30-15:30

B-veld

 

Woensdae

15:30-16:30

B-veld

15C

Maandae

15:30-16:30

B-veld

 

Woensdae

14:30-15:30

B-veld

14A

Maandae

14:30-15:30

C-veld

 

Woensdae

15:30-16:30

C-veld

14B

Maandae

14:30-15:30

C-veld

 

Woensdae

15:30-16:30

C-veld

14C

Maandae

15:30-16:30

C-veld

 

 

Vasgestelde wedstryde / toernooie / byeenkomste die kwartaal / jaar

Opponent / toernooi / byeenkoms

Datum

Plek

Argentynse Toerspan (1ste & 2de)

07/03

Tuis

Grens Toernooi (14A, 15A, 16A, 1ste)

10-11/03

Weg

Despatch Fees (14A&B, 15A&B, 16A&B, 3de, 2de, 1ste)

24-25/03

Weg

Noord/Suid Toernooi (Al die A-spanne & 1stes)

31/03-05/04

Worcester

HS Framesby

22/04

Tuis

Grey Festival (14A, 15A, 16A, 1ste)

27-29/04

Weg

HS Brandwag

06/05

Weg

HS Otto du Plessis (junior spanne)

09/05

Weg

HS Otto du Plessis (senior spanne)

10/05

Weg

HS Punt

13/05

Mosselbaai

Meyer Sauermann (OP proewe) / HS Linkside

20/05

Weg

HS Pearson

27/05

Weg

HS Oudtshoorn

03/06

Weg

HS Grey

24/06

Weg

HS Port Rex

29/07

Weg

Sir Thomas Richard School (UK) (1ste en 2de spanne)

31/07

Tuis

HS Nico Malan

05/08

Tuis

HS Marlow

12/08

Tuis

HTS Drostdy (Worcester)

19/08

Weg

Dorp vs Koshuis

23/08

Tuis

Tuesday, 07 April 2015 10:04

Rugbybepalings vir 2015

 

Skool

Daniel Pienaar    vs

HS Middelburg         vs

Daniel Pienaar       vs

Daniel Pienaar vs

Otto Du Plessis vs

Grey                                      vs

Brandwag                         vs

Meyer Sauerman OP     vs

Daniel Pienaar       vs

Pearson                   vs

Daniel Pienaar          vs

Daniel Pienaar     vs

Daniel Pienaar   vs

   Drosdy (Worchester) vs

 

Oakdale

Daniel Pienaar

Humansdorp Senior Sekonder

Framesby

Daniel Pienaar

Daniel Pienaar

Daniel Pienaar

Daniel Pienaar

Ithembelihle

Daniel Pienaar

Kingswood

Nico Malan

Marlow

Daniel Pienaar

  Tuis Weg Tuis Tuis Weg Weg Weg  Weg Tuis Weg Tuis Tuis Tuis Weg
 Span 21 March 2015 28 March 2015  18 April 2015 25 April 2015 29 April 2015 1 May 2015 09 May 2015 16 May 2015 23 May 2015  30 May  25 July  2015 01 Aug 2015 08 Aug 2015   15 Aug 2015
                             
1ste                      
                                    
   
2de                      
 
   
3de    
                 
   
4de                      
     
5de                      
     
 6de                            
                             
                             
16A                      
 
   
16B    
               
 
   
16C
                     
     
                             
 
15A                      
 
   
15B                            
15C                      
     
                             
                             
14A                      
 
   
14B                      
 
   
14C                      
     
                             
                             
                             

 

 

 

Monday, 10 March 2014 10:14

RUGBY: OEFENTYE

 

 

Span

Dag

Tyd

Plek

1ste

Maandae

14:30-16:00

A-veld

 

Dinsdae

14:30-16:00

A-veld

 

Donderdae

14:30-16:00

A-veld

2de

Maandae

14:30-16:00

A-veld

 

Dinsdae

14:30-16:00

A-veld

 

Donderdae

14:30-16:00

A-veld

3de

Dinsdae

14:30-15:30

B-veld

 

Donderdae

15:30-16:30

B-veld

4de

Dinsdae

15:30-15:30

B-veld

 

Donderdae

15:30-16:30

B-veld

5de

Dinsdae

15:30-16:30

B-veld

 

Donderdae

14:30-15:30

B-veld

16A

Dinsdae

14:30-15:30

C-veld

 

Woensdae

14:30-15:30

C-veld

 

Donderdae

15:30-16:30

C-veld

16B

Dinsdae

14:30-15:30

C-veld

 

Woensdae

14:30-15:30

C-veld

 

Donderdae

15:30-16:30

C-veld

16C

Dinsdae

15:30-16:30

C-veld

 

Donderdae

14:30-15:30

C-veld

15A

Maandae

14:30-15:30

B-veld

 

Woensdae

15:30-16:30

B-veld

15B

Maandae

14:30-15:30

B-veld

 

Woensdae

15:30-16:30

B-veld

15C

Maandae

15:30-16:30

B-veld

 

Woensdae

14:30-15:30

B-veld

14A

Maandae

14:30-15:30

C-veld

 

Woensdae

15:30-16:30

C-veld

14B

Maandae

14:30-15:30

C-veld

 

Woensdae

15:30-16:30

C-veld

14C

Maandae

15:30-16:30

C-veld